رده محصول
تماس با ما

دفتر تلفن: +8618002480485

دفتر تلفن: + 86-024-31140175

دفتر فکس: + 86-024-22845391

پست الکترونیکی: info@eoexport.com

MTP/MPO فیبر کابل نوری

MTP/MPO فیبر کابل نوری

MTP/MPO کابل و دیگر محصولات مرتبط در حال حاضر در بازار است. MTP/MPO فیبر کابلهای نوری در مراکز داده ها نقش مهمی در کابل کشی تراکم فوق العاده بالا.... ارسال درخواست
جزئیات محصول

图标1.jpg

تعداد اتصالات شبکه در مراکز داده ها به سرعت در حال افزایش است. کابل های سنتی می تواند مرکز داده را کهنه و دشوار برای مدیریت. برای حل این مشکل، مراکز داده اند برای رسیدن به تراکم فوق العاده بالا در کابل کشی به جای همه از کابل کشی مورد نیاز. MTP/MPO کابل، که گرد هم آوردن 8 و 12 یا 24 الیاف در رابط تنها راه حل عملی ثابت شده است. ترکیب برای دیدار با 40GBASE SR4 و 100GBASE SR10 استاندارد، محصول است به همان اندازه به عنوان یک کانکتور SC اما می تواند جای 8 و 12 یا 24 الیاف، بنابراین صرفه جویی در مدار کارت ارائه و فضا روی چنگک گذاردن.

مانند LC نیز ممکن است در برخی از انواع کابل های MTP/MPO بر داشت MTP/MPO کابل MTP/MPO کانکتور و کابل, اتصالات دیگر تشکیل شده است. کابل فیبر استفاده می شود به طور کلی OM3 و OM4 که لیزر فیبرهای نوری چند حالت بهینه شده است. مهم است درک کلی از اتصالات MTP/MPO (شناخته شده به عنوان فشار بر چند فیبر و همچنین به عنوان فشار در چند مسیر) است.

产品图片 MTPMPO Fiber Optic Cable.jpg图标3.jpg

认证.png

图标4.jpg

جریان تولید MTP/MPO کابل فیبر نوری

流程图.png

图标5.jpg

公司详情.jpg

图标6.jpg

1. تاریخ تحویل شما چیست؟

A: تاریخ تحویل است حدود 5-7 روز پس از دریافت پرداخت.

2 شرایط پرداخت چیست؟

A:30% سپرده در پیشبرد و تعادل 70% قبل از حمل و نقل.

3. می تواند به شما ارسال نمونه رایگان

A:Yes، نمونه رایگان در دسترس هستند; شما فقط نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل.

图标7.jpg

کابل فیبر نوری MTP/MPO راه و روش معمول بسته بندی ما به عنوان موارد زیر هستند و یا می توان آن را به عنوان درخواست مشتری.

包装运输.png

پرس و جو
Hot Tags: MTP/MPO فیبر کابل نوری تولید کنندگان تامین کنندگان کارخانه عمده فروشی، نقل قول سفارشی
محصولات مرتبط
  • Newsletter
  • رده محصول
  • تماس با ما

    دفتر تلفن: +8618002480485

    دفتر تلفن: + 86-024-31140175

    دفتر فکس: + 86-024-22845391

    پست الکترونیکی: info@eoexport.com

  • QR Code
  • Copyright © Liaoning EO Technology Co.، Ltd کلیه حقوق محفوظ است.